Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Katalog 2016

Vítejte na stránce voriskiadapv.wbs.cz v sekci Katalog 2016

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

KRUH A

 

KŘÍŽENCI A VOŘÍŠCI

Štěňata

1.        Scotty – Lucie Komoňová, Bedihošť

2.        Hromislava z Kyselovic na Hané – Lucie Hapalová, Otrokovice

3.        Rocky – Lucie Kopincová, Olomouc

4.        Elysium – Martin a Míla Rozčinští, Malínky

5.        Megi – Tadeáš Kopecký, Olomouc

6.        Robin – Petra Pichlová, Prostějov

7.        Ragnar – Petr Pospíšil, Hrochov

 

Psi do 40 cm

8.        Ben – Lenka Korbélyiová, Prostějov

9.        Rocky – Nikola Vaňková, Zlín

10.    Houmer J. Simpson – Martin a Míla Rozčinští, Malínky

11.    Falco – Karolína Skřečková, Přerov

12.    Vendelín – Julie Mikšíková, Prostějov

13.    Amar – Eva Petříková, Dobrčice

14.    Ronnie – Martin Crha, Brodek u Přerova

 

Feny do 40 cm

15.    Agatha – Denisa Velká Kaňoková, Vojkovice

16.    Jasmínka – Simona Polanská, Prostějov

17.    Wally – Tom Petko, Bohdalice

18.    Shiva – Aneta Ochránková, Nový Malín

19.    Elis – Miroslava Brázdová, Moravany

20.    Mája – Petra Běhalová, Grygov

21.    Otylie – Lucie Fajstlová, Otinoves

22.    Roxy – Vanessa Marková, Bílá Voda

 

Psi nad 40 cm

23.    Loki – Eva Horáková, Bochoř

24.    Majlo – Martina Stejskalová, Přerov

25.    Alf – Alena Kamanová, Prostějov

26.    Max – Pavla Chromčáková, Frýdek – Místek

27.    Argo – Eliška Navrátilová, Moutnice

28.    Charlie – Nikola Slováková, Laškov

29.    Falko – Andrea Procházková, Myslejovice

30.    Odie – Lenka Štelclová, Hlubočky

31.    Ronny – Tereza Gottvaldová, Vyškov

32.    Argo – Jana Fajstlová, Otinoves

33.    Azu – Veronika Létalová, Vojkovice

34.    Coppi – Petr Pospíšil, Hrochov

 

Feny nad 40 cm

35.    Kyra – Soňa Třetinová, Karolinka

36.    Galilea – Tereza Zástěrová, Zlín

37.    Koda – Veronika Spurná, Smržice

38.    Beatris – Martina Stejskalová, Přerov

39.    Meggie – Michaela Valová, Olomouc

40.    Madla – Květa Kouřilová, Hlušovice

41.    Enie – Klára Novodomská, Horní Moštěnice

42.    Sally – Zuzana Hrušková, Velká Lhota

43.    Crazy – Anna Smejkalová, Olomouc

44.    Tessi – Eva Horáková, Počenice – Tetětice

 

Veteráni

45.    Míšan – Soňa Třetinová, Karolinka

46.    Sindy – Michaela Sýkorová, Moravská Třebová

47.    Albertík – Lenka Maňáková, Rožnov pod Radhoštěm

48.    Ája – Jana Jílková, Prostějov

49.    Nela – Petra Pichlová, Prostějov

50.    Olaf – Markéta Ječmínková, Olšany u Prostějova

51.    Arco – Lukáš Makový, Zborovice

52.    Bad – Klára Klemsová, Přemyslovice

KRUH B

 

PSI S PP

Štěňata

53.    N-Drena Sharislands, šarplaninský pastevecký pes – Darina Páleníková, Tvorovice

54.    B-Argo Draklafea, bílý švýcarský ovčák – Beáta Hartlová, Držovice

55.    Elisabeth Elfie Psi Mysteria, beauceron – Lenka Maňáková, Rožnov pod Radhoštěm

56.    Bumblebee Lovelenia, border kolie – Monika Vrbová, Lošov

57.    Einaudi Miei Thiwahe, border kolie – Tereza Rybecká, Přerov

58.    Hathor od Křemešníka, stafordšírský bulteriér – David Kotek, Klenovice na Hané

59.    Hermiona von Bursik, bostonský teriér – Dominika Matoušková, Uničov

60.    Tesi Orlovská perla, německý špic malý – Pavlína Dadáková, Prostějov

61.    April Love Royal Corivia, čivava dlouhosrstá – Jana Kodrlová, Ostrava – Radvanice

 

Psi do 40 cm

62.    Barney Czech Dreamer, pyrenejský ovčák s dlouhou srstí v obličeji – Adéla Paráková,

              Křenovice

63.    Bailee Black Sapphire, stafordšírský bulteriér – Martina Anna Nováčková, Olomouc

64.    Gondor Big Scotty’s Dream, jack russel teriér – Lada Kutmonová, Dětkovice

65.    Jackpot Honey Eli, cairn teriér – Aneta Štěpánková, Prostějov

66.    Gert Blackline Czech, šiperka – Jindřiška Šrotířová, Prostějov

67.    Bart Soumrak, boloňský psík – Elena Kozlovská, Prostějov

68.    Billy Boy, yorkšírský teriér – Petra Blažková, Kroměříž  

 

Feny do 40 cm

69.    Dekai Go Kamiwaza, akita inu žíhaná – Jakub Vykoukal, Soběsuky

70.    Emese Elza Irhaberki, mudi – Emilie Macková, Ostrava

71.    Pampelissa Slade Czech, stafordšírský bulteriér – Dominika Grolichová, Olomouc

72.    Evita Grey Sakké, pudl toy stříbrný – Vladimíra Včelková, Olomouc

73.    Francis od Černé krásky, šiperka – Jindřiška Šrotířová, Prostějov

74.    Henessy Moravia Devil, německý špic malý – Denisa Velká Kaňoková, Vojkovice

75.    Annabel Sence of Sweet, čivava dlouhosrstá – Jana Kodrlová, Ostrava – Radvanice

 

Psi nad 40 cm

76.    Arwin Hrošík z Rozhraní, moskevský strážní pes – Vladimíra Navrátilová, Loučka

77.    Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia, tornjak – Sabina Kučerová, Klenovice na Hané

78.    Deadline Goldberg, american bully – Lenka Pešková, České Budějovice

79.    Koffee Vombat, rotvajler – Nikola Vaňková, Zlín

80.    Alan Abeja Gee, bílý švýcarský ovčák – Jana Šmídová, Konice

81.    Akron Diamond Tichý Stín, československý vlčák – Nikol Bednaříková, Přemyslovice

82.    Dreamer Niss Briesberi, belgický ovčák tervueren – Miroslav Vantuch, Štětovice

83.    Lots of Love z Kovárny, belgický ovčák tervueren – Miroslav Vantuch, Štětovice

84.    Yorick Krosandra, chodský pes – Anna Dvořáková, Brno

85.    Akim Nessari-Gala, chodský pes – Kristýna Chudá, Přerov

86.    Chammurapi Vita Canina, chodský pes – Renata Reznerová, Brno

87.    Alvin Borgri, border kolie – Alena Eggová, Prostějov

 

Feny nad 40 cm

88.    Hertha z Ďáblova dvora, moskevský strážní pes – Vladimíra Navrátilová, Loučka

89.    Paradise Od Dvou Lvů, dobrman – Michaela Janischová, Bystřice pod Hostýnem

90.    Tonja Bohemia Alké, belgický ovčák malinois – Michaela Sládková, Uničov

91.    Desi z Oslavského údolí, český fousek – Žaneta Sekaninová, Prostějov

92.    Emily Gold od Dennynky, kolie dlouhosrstá – Aneta Ochránková, Nový Malín

93.    Bee Heart Calista Paradise, border kolie – Nikola Sedláčková, Olomouc

94.    Brixie Bohemians Paradise, border kolie – Adéla Zapletalová, Brno

 

Veteráni

 

109.Chaky Krosandra, chodský pes – Andrea Králíková, Laškov

110.Dante od Belinky, šeltie – Michaela Sýkorová, Moravská Třebová

111.Aron Jil‘s Diamonds, bígl – Nikola Stohelová, Ostrava-Heřmanice

112.Nicollo Brněnský Parnas, boloňský psík – Adéla Zapletalová, Brno

KRUH C

 

PSI BEZ PP

Štěňata

113.Hachiko, akita inu – Nicolas Chára, Hradčany

114.Lucky, dlouhosrstá kolie – Kristýna Lakomá, Zdislav

115.Renesmee, stafordšírský bulteriér – Lenka Valerie Nováčková, Olomouc

 

Psi do 40 cm

116.Jerry, ? – Eva Horáková, Bochoř

117.Tyson, stafordšírský bulteriér – Veronika Suchánková, Rybníček

118.Forest, stafordšírský bulteriér – Lenka Magdálková, Olomouc

119.Erik, bígl – Nikola Stohelová, Ostrava-Heřmanice

120.Sambi, kavalír king charles španěl – Sára Tošková, Prostějov

121.Riko, maltézký psík – Petra Szczurková, Karviná – Darkov

122.Skippy, spaltbiewer yorkshire terier – Jana Zedníková, Olomouc

123.Frankie, čivava – Michaela Hadačová, Modřice

124.Amorek, čivava dlouhosrstá – Jana Kodrlová, Ostrava – Radvanice

125.Puffík, čivava krátkosrstá – Vanessa Marková, Bílá Voda

 

Feny do 40 cm

126.Buffy, border kolie – Petr Talík, Olomouc

127.Lara, stafordšírský bulteriér – Lenka Valerie Nováčková, Olomouc

128.Kejt, jack russel teriér – Klára Dadáková, Prostějov

129.Berry, jack russel teriér – Vladimíra Včelková, Olomouc

130.Mia, trpasličí pudl stříbrný – Vladimíra Včelková, Olomouc

131.Meggie, boloňský psík – Veronika Odložilíková, Rouské

132.Eallyn, maltézský psík – Natálie Šinkorová, Prostějov

133.Tiffany, australský silky teriér – Alena Žváčková, Prostějov

134.Kessy, biewer yorkšírský teriér – Šárka Búdová, Přerov

135.Jessi, pražský krysařík – Michaela Janischová, Bystřice pod Hostýnem

136.Mia, čivava krátkosrstá – Jana Fráňová, Přerov

137.Jenny, čivava – Hana Doleželová, Žešov

138.Honey, čivava dlouhosrstá – Jana Kodrlová, Ostrava – Radvanice

139.Esinka, dlouhosrstý jezevčík – Simona Polanská, Prostějov

 

Psi nad 40 cm

140.Ronnie, rhodéský ridgeback – Veronika Štěrbová, Prostějov

141.Keyron, rhodéský ridgeback – Nikola Jahnová, Olomouc

142.Barry, moskevský strážní pes – Eva Podivínská, Náměšť na Hané

143.Ben, německý ovčák – Aneta Sekaninová, Vyškov

144.Ben, zlatý retrívr – Marta Nováková, Prostějov

145.Oliver, australský ovčák – Soňa Třetinová, Karolinka

146.Kuki, australský ovčák – Jitka Smejkalová, Olomouc

147.Ozzy, australský ovčák – Kateřina Blahová, Kostelec na Hané

148.Jerry, americký pitbul teriér – Jana Zapletalová, Lipník nad Bečvou

149.Diego, americký pitbulteriér – Adriana Linhartová, Olomouc

150.Chase, border kolie – Monika Vrbová, Lošov

151.Sebastian, border kolie – Michaela Hadačová, Modřice

152.Ferdinand I., border kolie – Alena Mikšíková, Prostějov

153.Monty, border kolie – Hana Šablaturová, Ostrava-Poruba

154.Charlie, border kolie – Lenka Konečná, Olomouc

155.Dix, border kolie – Miroslava Brázdová, Moravany

 

Feny nad 40 cm

156.Ella, bernský salašnický pes – Andrea Králíková, Laškov

157.Besina, bílý švýcarský ovčák – Lucie Fajstlová, Otinoves

158.Alfa, dobrman – Hana Doleželová, Žešov

159.Tessy, zlatý retrívr – Michaela Trnkalová, Přerov

160.Olivie, australský ovčák – Soňa Třetinová, Karolinka

161.Angee, sibiřský husky – Eliška Navrátilová, Moutnice

162.Sára, whippet – Monika Lakomá, Slatinice

163.Maybe, border kolie – Adéla Paráková, Křenovice

164.Chelsea, border kolie – Martin Dostál, Určice

165.Nótt, border kolie – Eva Horáková, Bochoř

166.Bonnie, border kolie – Petra Zipsová, Bedihošť

 

Veteráni

167.Stella, německý ovčák – Kateřina Paráková, Kojetín

168.Gita, rotvajler – Adéla Zapletalová, Brno

169.Dášenka, labrador – Nikol Bednaříková, Přemyslovice

170.Kelly, anglický kokršpaněl – Eva Podaná, Malešovice

171.Robin, bígl – Zuzana Hrušková, Velká Lhota

172.Dáša, německý špic – Denisa Velká Kaňoková, Vojkovice

173.Jessi, yorkšírský teriér – Tereza Rybecká, Přerov

174.Honza, čivava dlouhosrstá – Jana Fráňová, Přerov

 

Vítěz každé otevřené kategorie (pes/fena do/nad 40 cm) postupuje do další soutěže o „Nejlepšího voříška/psa bez PP/psa s PP“

Vítězové kategorie štěňat a veteránů postoupí dále do soutěže o „Nejlepší štěně/Nejlepšího veterána“

Nejlepší štěně, nejlepší veterán, nejlepší voříšek, nejlepší pes bez PP a nejlepší pes s PP postupují do závěrečné soutěže „O prostějovského voříška“

 

Po ukončení hlavní výstavy proběhnou speciální výstavy pro plemena border kolie a pro „bull“ plemena. Vítěze vybere zástupce firmy KRMIVA KOMÍNEK MOSTKOVICE, hlavní sponzor letošního ročníku Prostějovského voříška.

 

Po ukončení posuzování proběhnou doplňkové soutěže:

finále Dítě a pes * finále Junior handling * finále Senior handling (předkola proběhnou během dne)

nejmenší * největší * nejflekatější * nejhezčí pár * chytání piškotů * pejsek šikula * nejhezčí kostým

 

 

Časový harmonogram: 7:00 – 8:45 přejímka

9:30 začátek posuzování, po ukončení jednotlivých kategorií proběhnou závěrečné soutěže

10:00 – 12:00 předkola soutěží Dítě a pes, Junior handling a Senior handling

                                       doplňkové soutěže

                                      15:00 – 16:00 předpokládaný konec

TOPlist